Szczegóły oferty pracy

SPECJALISTA DS. ODPRAW CELNYCH

  • Miejsce: Opole
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Wymagania

• Doświadczenie w pracy w agencji celnej, mile widziany aktualny wpis na listę agentów celnych
• Znajomość obsługi programów celnych (szczególnie systemu WinSAD)
• Prawo jazdy kat. B
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: Nr.ref. SM/SDOC/03/2019
Zakres obowiązków:
• Sporządzanie dokumentacji celnej
• Dokonywanie zgłoszeń celnych w eksporcie i imporcie
• Współpraca z agencjami celnymi i urzędem celnym

Oferujemy:
• Umowę o pracę
• Pracę w stabilnej firmie, w miłej i przyjaznej atmosferze
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Pracę w międzynarodowym środowisku

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: SPECJALISTA DS. ODPRAW CELNYCH