Szczegóły oferty pracy

Specjalista ds. rozliczeń i administracji

  • Miejsce: Gdańsk ul. Elbląska
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca stała

- umowa o pracę tymczasową (ZUS, urlop, etc.) - z możliwością przejścia bezpośrednio do Klienta po okresie ok. 6-9 miesięcy
- wynagrodzenie miesięczne
- praca w godzinach 8-16 (7-15) od poniedziałku do piątku - możliwość pracy na nie pełny etat
- szkolenie wstępne
- praca w renomowanej firmie logistycznej
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Wymagania

– wykształcenie średnie
– skrupulatność
– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
– znajomość pakietu MS OFFICE (szczególnie Excel)

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: SD/GDA/SDRA/06/2018
– rozliczanie przewoźników
– obsługa reklamacji
– kompletowanie dokumentów związanych z transportem

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Specjalista ds. rozliczeń i administracji