Szczegóły oferty pracy

Spedytor międzynarodowy – Zabrze

  • Miejsce: Zabrze
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca stała

Warunki zatrudnienia

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- atrakcyjne wynagrodzenie od 5.000 zł brutto/miesięcznie + premia,
- pracę w młodym zespole,
- możliwość zdobycia nowego doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji,
- miłą atmosferę w pracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Wymagania

Wymagania:
– minimum 2.letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (warunek konieczny),
– branżowa znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
– znajomość obsługi giełd transportowych,
– mile widziana własna baza klientów,
– znajomość przepisów dotycząca czasu pracy kierowców będzie dodatkowym atutem,
– oczekujemy samodzielności, dyspozycyjności i punktualności na powierzonym stanowisku.

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: MA/09/2018/ST
Opis stanowiska:
– planowanie transportów międzynarodowych,
– kontakt telefoniczny i mailowy z klientami i firmami spedycyjnymi/transportowymi,
– obsługa klienta zagranicznego,
– obróbka dokumentacji przewozowej,
– kontakt z kierowcami w roli dyspozytora międzynarodowego.

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Spedytor międzynarodowy - Zabrze