Szczegóły oferty pracy

Sprzedawca na Dziale Dekoracji

  • Miejsce: Bielany Wrocławskie
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca stała

Warunki zatrudnienia

Zaoferujemy Ci:

- umowę o pracę tymczasową,
- wynagrodzenie od 21zł/godz. Brutto (ostateczna kwota po rozmowie z kierownikiem działu)
- Potrzebujemy osobę na 3/4 etatu!
- Godziny po między 7:00- 22:00

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Europe sp. z o.o. ul. 1 Maja 3-5, 45-068 Opole, KRS 0000362818, NIP 8961507000, Regon 021326515, KRAZ 11500. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Wymagania

Na stanowisko poszukujemy osoby:

– odpowiedzialnej,
– kreatywnej,
– bezkonfliktowej.

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: PR/S/01/06
Zakres obowiązków:

– obsługa klienta,
– przygotowanie dostaw na dział (w tym rośliny żywe),
– Dodatkowym atutem będzie wiedza o roślinach.
– Wymagany komunikatywny j. polski

OTTO Work Force Central Europe Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Sprzedawca na Dziale Dekoracji