Szczegóły oferty pracy

Stolarz-Monter

  • Miejsce: Bolszewo
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca stała

- umowa o pracę tymczasową (ZUS, urlop, dodatek za prace w nocy etc.) na pełen etat (z możliwością zatrudnienia bezpośrednio u naszego klienta)
- praca w renomowanej firmie,
- atrakcyjna stawka godzinowa (18,50 zł brutto) + premie.

Wymagania

– dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym,
– wykształcenie min. zawodowe (nie wymagamy wykształcenia kierunkowego)
– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
– kondycja pozwalają/ca na pracę fizyczną,
– umiejętności czytania rysunku technicznego.

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: AR/STOL/BOL/09/2018
– prace montażowe,
– prace produkcyjne,
– dbałość o porządek w miejscu pracy.

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Stolarz-Monter