Szczegóły oferty pracy

Supervisor/ Order Picker

  • Miejsce: Gernsheim
  • Kraj: Niemcy
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Warunki zatrudnienia

Umowa na prawie niemieckim
Atrakcyjne wynagrodzenie
Zapewnione zakwaterowanie
Praca w systemie 3 zmianowym

Wymagania

Praca na kilku różnych działach, gdzie zdobywasz wiedzę i poznajesz zakres obowiązków. W przyszłości to ty możesz być supervisor, który będzie doglądał pracy w danym dziale magazynu.
Komisjonowanie za pomocą list, sortowanie produktów, wkładanie produktów do paczek, zgłaszanie błędów.
Zwroty i reklamacje – sortowanie i przetwarzanie zwrotów i reklamacji, tworzenie kolejnych zleceń, tworzenie kredytu u klienta.
Opracowywanie i kontrola błędów z komisjonowania – kontrola zawartości paczek za pomocą skanera, opracowywanie    błędów/braków.
Kontrola i wprowadzanie przychodzących produktów – przetwarzanie przychodzących towarów, pakowanie, przepakowywanie, pomiar

Opis stanowiska

Proponujemy zatrudnienie na stanowisku order picker z możliwością szybkiego awansu na supervisor.
Jeśli komunikujesz się w języku niemieckim nie masz problemu w kontakcie z ludźmi zapraszamy do aplikowania.

 Nasz klient to wiodący dostawca artykułów dla dzieci, zabawek, akcesoriów i wyposażenia dla maluchów.
 Magazyn znajduje się w miejscowości Gernsheim na południe od Frankfurtu nad Menem.