Szczegóły oferty pracy

Szukasz pracy po Nowym Roku? Mamy dla Ciebie ofertę!

  • Miejsce: Netherlands
  • Kraj: Holandia
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Warunki zatrudnienia

Oferujemy:
- Atrakcyjna stawka godzinowa+dodatki zmianowe/weekendowe
- Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
- Cotygodniowa wypłata
- Stała praca na długi okres czasu
- Możliwość urlopów
- Doświadczenie i możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
- Pracę dostępną praktycznie od zaraz!
- Pewne zatrudnienie przy minimum formalności
- Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
- Aplikację myOTTO z planem pracy i paskami wypłat
- Telefoniczną pomoc 24/7 - Operations Service Center

Wymagania

Czego oczekujemy?
• Dyspozycyjności na wyjazd po Nowym Roku na okres minimum 3miesięcy
• zaangażowania i dostępności do pracy w tygodniu jak i w weekendy
• Znajomość języka obcego nie jest wymagana

Opis stanowiska

Idzie nowy rok, a to oznacza nowe możliwości! Jeżeli szukasz pracy za granicą, którą będziesz mógł/a zacząć w styczniu to świetnie trafiłeś/aś! Początek roku to idealna okazja, bo wiele osób wraca na święta do domu, co sprawia że zwalniają się miejsca pracy, które normalnie zawsze są zajęte! Zgłoś się już teraz i zagwarantuj sobie najlepszą ofertę pracy w Holandii, którą zaczniesz na spokojnie w styczniu!

Miejsce pracy: Holandia

Pracę w jakich firmach możemy Ci zagwarantować?
Przede wszystkim pracę dla najbardziej znanych firm w Europie z wielu różnych branż! Zbieranie zamówień, produkcja, praca z wykorzystaniem wózków widłowych – z pewnością znajdziesz coś dla Siebie!

Nie musisz znać języków obcych! Ale jeżeli je znasz to tylko lepiej!

Z naszej strony możesz liczyć na:
•             Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od stanowiska, nawet do ponad 14 euro za godzinę!
•             Wypłatę zawsze na czas
•             Umowę z gwarancją godzin! Koniec z czekaniem na pracę!
•             Wysokiej jakości zakwaterowanie
•             Atrakcyjny pakiet dodatków płacowych
•             Program lojalnościowy
•             Ubezpieczenie pracownicze oraz dostęp do opieki zdrowotnej
•             Możliwość przejścia na kontrakt u klienta
•             Bezpieczny transport do / z pracy
•             Nowoczesne lokacje mieszkaniowe z darmowym Wi-Fi
•             Aplikację myOTTO z planem pracy i paskami wypłat
•             Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)
•             Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
•             Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. Fit@OTTO czy Happy OTTO Wish!

Nasze wymagania:
•             Zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole
•             Chęć rozpoczęcia pracy już od stycznia
•             Dyspozycyjność do pracy na dłuższy okres

Postaw na dobrą pracę i możliwość poznania pięknej Holandii – APLIKUJ JUŻ DZIŚ!

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.