Szczegóły oferty pracy

Team Leader PostNL

  • Miejsce: Hengelo, Nederland
  • Kraj: Nederland

Warunki zatrudnienia

  • Możliwość zdobywania wiedzy i rozwoju
  • Atrakcyjna stawka godzinowa €12.64 z dodatkami
  • Dodatek 100% w niedziele
  • Praca w dynamicznym środowisku
  • Minimum biurokracji - możliwość podpisania kontraktu online
  • Aplikacja myOTTO z planem pracy, paskami wypłaty i odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania (FAQ)
  • Całodobowe wsparcie telefonicznie Operations Service Center
  • Dostęp do kursów językowych, szkoleń online i innych projektów dla naszych pracowników, np.
    Fit @ OTTO lub Happy OTTO Wish!

Wymagania

  • Zamieszkanie w okolicach Hengelo
  • Własny środek transportu
  • Znajomość języka angielskiego i polskiego
  • Gotowość do pracy wieczorem

Opis stanowiska

Jako kierownik zespołu jesteś odpowiedzialny/-a za wszystkie paczki wpływające do oddziału. Te paczki zostaną posortowane i ułożone w kontenerach kołowych przez zarządzanych przez Ciebie pracowników produkcji. Będziesz monitorować proces, wyniki i wydajność. Wraz z innymi team leaderami będziesz omawiać i udoskonalać proces pracy, dzięki czemu paczki zostaną dostarczone klientom jak najefektywniej i na czas.

Ze względu na okres wzmożonej pracy ważne są elastyczność i motywacja. Twoje godziny pracy to: 17:00 – 02:30 od niedzieli do piątku – 40 godzin tygodniowo. Od kierownika zespołu oczekuje się znajomości języka angielskiego i polskiego. Ta pełna wyzwań praca da Ci możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy!

PostNL to znane holenderskie przedsiębiorstwo pocztowe, działające na terenie Beneluxu. Jego pracownicy dostarczają paczki i listy każdego dnia. PostNL może się pochwalić największą i najnowocześniejszą siecią logistyczną w krajach Beneluxu i standaryzowanymi procedurami. Ze względu na okres wzmożonej pracy PostNL szuka właśnie Ciebie!