Szczegóły oferty pracy

Technik Diagnosta

  • Miejsce: Janki gm. Raszyn
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca stała

Warunki zatrudnienia

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- podstawa + atrakcyjny system premiowy
- pracę w miłej atmosferze

Wymagania

– kilkuletnie doświadczenie w naprawie urządzeń elektronicznych
– umiejętność testowania, diagnozowania i naprawiania urządzeń elektronicznych ( w tym umiejętność biegłego odczytywania schematów )
– wykształcenie minimum średnie techniczne (elektroniczne lub pokrewne)
– wiedza z zakresu elektroniki ogólnej
– zdolności manualne, umiejętność ręcznego lutowania do poziomu elementów BGA
– uczciwość i dokładność
– nastawienie na wynik
– dobra organizacja pracy,
– wysoka kultura osobista

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: TechD/Janki/10
– dokonywanie pomiarów przy użyciu stosownych urządzeń, ,pomiarowych, zgodnie z procedurami diagnostycznymi producenta,
– zlecanie/wymienianie elementów SMD i BGA
– dokonywanie zleconych wymian lutowanych części elektronicznych,
– przestrzeganie zasad przechowywania części i standardów lutowania, w -tym wymagań klienta,
– strojenie urządzenia i wgrywanie nowych oprogramowań,
– Testowanie telefonu po dokonaniu naprawy,
– Kontrolowanie, wydawanego urządzenia (zgodność z numerem IMEI, z gwarancją, zgodność ze stanem faktycznym na karcie przydzielonego do naprawy telefonu)
– Wystawianie ekspertyzy urządzeń

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Technik Diagnosta