Szczegóły oferty pracy

Wykładanie towaru- Brzeg

  • Miejsce: Brzeg, woj opolskie
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Wymagania

• Dyspozycyjność do pracy po 8h godzin dziennie – rozpoczęcie pracy w godzinach 4:00-6:00
• Zaangażowanie w podejmowane obowiązki
• Prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań
• Przestrzeganie dyscypliny i przepisów BHP
• Ważna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: DW/WTB/03/2020
Opis czynności:
• Wykładanie towaru na półki,
• Dbałość o estetykę półek sklepowych
• Prace porządkowe.
• Dbałość o prawidłową ekspozycję produktów

Oferujemy:
• Atrakcyjne warunki finansowe
• Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, w przyszłości możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o pracę tymczasową
• Zdobywanie doświadczenia w prestiżowej firmie

OTTO Work Force Europe Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Wykładanie towaru- Brzeg