Szczegóły oferty pracy

ZBIERACZ ZAMÓWIEŃ – BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO

  • Miejsce: Töpen
  • Kraj: Niemcy
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Warunki zatrudnienia

Co otrzymasz?
  • Pracę na pełen etat
  • Jedną zmianę (10:30 – 19:30/20:30)
  • Możliwa praca także soboty – zarobisz jeszcze więcej!
  • Stawkę €10,82 brutto na godzinę
  • Możliwość przedłużenia kontraktu
  • Dodatki zmianowe (25% nadgodziny, 25% nocki, 50% niedziele)
  • Zakwaterowanie płatne jedynie €8 dziennie
  • Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
  • Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich
  • Minimum formalności (możliwość zdalnej rekrutacji ;-))

Wymagania

Pozostałe wymagania:
– Dyspozycyjność min. do 20 grudnia
– Gotowość do pracy w chłodnej temperaturze (+5 °C)
– NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKÓW OBCYCH

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować?
– Zabieraniem zamówień z wykorzystaniem wózków elektrycznych „Schnellläufer”

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. z siedzibą: ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810 , wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 23365.
Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszych klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.