Szczegóły oferty pracy

Zbieracz zamówień – oferta bez zakwaterowania – Grossbeeren

  • Miejsce: Grossbeeren, Germany
  • Kraj: Niemcy
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Warunki zatrudnienia

Gwarantujemy!

Atrakcyjną stawkę godzinową 11,25 €/brutto

Praca w systemie 3-zmianowym:  poranna 05:30-13:30, popołudniowa 13:30-22:00 oraz nocna 22:00-06:00.
Koszt zakwaterowania wynosi 10€ za dzień
25% dodatku za prace w godzinach nocnych 23.00 - 6.00
50% dodatku za prace w niedziele oraz 100% za prace w święta
Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich
Możliwość ubiegania się o Kindergeld (dodatek na dzieci) i uzyskania zwrotu podatku niemieckiego
Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności bez wychodzenia z domu
Możliwość rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO
Pracę w sprawdzonej firmie w przyjaznej atmosferze

Wymagania

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli:

Umiejętność pracy w zespole
Chęć i motywacja do prac
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Opis stanowiska

Szukasz prostej i przyjemnej pracy? Masz własne zakwaterowanie w okolicach Grossbeeren?
To w dobrym miejscu jesteś! Mamy ofertę specjalnie dla Ciebie!
Nie wymagam znajomości języków obcych oraz doświadczenia bo nauczymy Cię wszystkiego!

Do Twoich obowiązków będzie należało:
komisjonowanie, czyli zbieranie zamówień za pomocą skanera ręcznego, kotrola jakości, wykladanie towaru oraz inne prace magazynowe m. in. tj. pakowanie, etykietowanie, składanie kartonów itp. Asortyment firmy są odzież oraz jej akcesoria.

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. z siedzibą: ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810 , wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszych klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.