Szczegóły oferty pracy

Zbieracz zamowien w Albert Heijn Online- Almere

  • Miejsce: Almere
  • Kraj: Holandia
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Warunki zatrudnienia

Co dostaniesz:
- Umowa tymczasowa na warunkach holenderskich
- Atrakcyjne wynagrodzenie od 12.67  Euro/h z dodatkiem!
- Praca rowniez w weekendy!
- Cotygodniowa wyplata
- W razie potrzeby zorganizujemy Ci zakwaterowanie oraz transport do/z pracy
- Ubezpieczenie
- Mozliwosc zdobycia doswiadczenia w najslynniejszym holenderskim supermarkecie

- Staly dostep do paska wyplaty, planu  dzieki aplikacji MyOTTO

Wymagania

  • Dostepnosc do pracy od zaraz
  • Motywacja do pracy zmianowej
  • Mile widziana znajomosc jezyka angielskiego

Opis stanowiska

Praca polega na zbieraniu zamowien skladanych przez klientow online. Pracujesz w systemie 3-zmianowym, w dziale cieplej hali zbierajac chemie lub inne produkty spozywcze lub w dziale zimnej hali zbierajac produkty swieze. Zamowienia zbieracz za pomoca skanera, w ktorym instrukcje sa podawane w jezyku angielskim. Dlatego wazne jest, aby Twoja znajomosc jezyka angielskiego byla komunikatywna abys mogl sprawnie pracowac.

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 251040, NIP 75412855687, REGON 160062988, KRAZ 2590.
Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszych klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.