Szczegóły oferty pracy

Zbieracz zamówień

  • Miejsce: Waalwijk
  • Kraj: Holandia
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Warunki zatrudnienia

- gwarantujemy dojazd i zakwaterowanie!
- umowa na warunkach holenderskich obejmująca dodatki i świadczenia
- stałe godziny pracy (praca na dwie zmiany)
- możliwość pracy w weekendy
- pakiet pracowniczy ( zakwaterowanie, dojazd do/z pracy, ubezpieczenie)
- możliwe wyjazdy w parach i ze znajomymi

Wymagania

– komunikatywna znajomość języka angielskiego,
– umiejętność pracy w zespole,
– chęć i motywacja do pracy,
– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Opis stanowiska

Do obowiazkow zbieracza zamowien nalezy miedzy innymi:

  • zbieranie odpowiednich produktow przy uzyciu skanera recznego
  • pakowanie, skanowanie danych wysylkowych, kontrola i przygotowanie paczek do wysylki

Praca w magazynie specjalizującym się w sprzedaży wysyłkowej obsługującej największe światowe marki w handlu elektroniką, odzieżą, art. papiernicze . Praca polega na zbieraniu zamówień składanych przez klientów online. Pracownik będzie odpowiedzialny za zbieranie zamówień, pakowanie i sortowanie. Praca odbywa w przyjemnej atmosferze w temperaturze pokojowej. Językiem komunikacji w pracy jest język angielski.