Szczegóły oferty pracy

Zbieranie Zamówień w Magazynach Blokker Geldermalsen

  • Miejsce: Geldermalsen
  • Kraj: Holandia
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Warunki zatrudnienia

  • Pewna wyplata
  • Zapewnione zakwaterowanie i dojazd do pracy
  • Praca w milej atmosferze w miedzynarodowym zespole
  • Praca na dlugi okres czasu

Wymagania

Pracownicy magazynu w firmie Blokker pracują głównie w pozycji stojącej.  Praca polega na zbieraniu zamówień przy użyciu systemu zbierania głosowego (voicepick), dostępnego w języku polskim i niderlandzkimi, a także na przeprowadzaniu wyrywkowych kontroli produktow.
Mile widziane:
•    Doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera
•    Znajomość języka niderlandzkiego, angielskiego lub polskiego

Opis stanowiska

Jako Zbieracz Zamowien (Orderpicker) bedziesz odpowiedzialny za:
– prawidłowe zebranie oraz przygotowanie zamowionych przez sklepy towarów.
– przygotowanie gotowych zamowien do wysylki (ładowanie produktow do ciężarówek, rozładowywanie kontenerów)
– ogólne prace magazynowe.

Głównym jezykiem używanym na magazynach jest jezyk angielski, dlatego bardzo istotne jest aby kazdy z pracownikow umial sie nim dobrze poslugiwac.
Zbieranie zamowien odbywa sie poprzez system Voice Pick w jezyku polskim.

 Blokker jest częścią świetnie  znanego koncernu Blokker Holding. To międzynarodowa firma, która posiada aż 180 sklepów w Europie. Centrum dytrybucji w Geldermalsen nasi pracownicy zbierają zamówienia do sklepów i klientów indywidualnych. Zamówienia do sklepów są następnie transportowane do sklepów w Holandii, Belgii oraz Luksemburgu.
W sklepach firmy Blokker można znaleźć szeroki wybór artykułów gospodarstwa domowego, towarów luksusowych, zabawek i mebli ogrodowych znanych marek takich hak: Philips, Princess, Siemens, Tefal, Oral-B, Curver itd.