Szczegóły oferty pracy

ZNAJDZIEMY CI PRACĘ BLISKO TWOJEGO DOMU!

  • Kraj: Holandia
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Warunki zatrudnienia

- Atrakcyjna stawka godzinowa+dodatki zmianowe/weekendowe
- Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
- Cotygodniowa wypłata
- Stała praca na długi okres czasu
- Możliwość urlopów
- Doświadczenie i możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie

Wymagania

– Motywacja do pracy
– Elastyczność oraz chęć do pracy zmianowej oraz w weekendy
– Dyspozycyjność do pracy na okres min. pół roku
– Transport do miejsca pracy organizowany we własnym zakresie

Opis stanowiska

Wynajmujesz bądź masz własne mieszkanie w Holandii i nie chcesz się przeprowadzać? Dla nas to nie problem – damy Ci pracę w Twojej okolicy!

JAKIE OFERTY MAMY?

– Zbieranie zamówień  (centra dystrybucyjne w całym kraju‼️)
– Produkcja (Amsterdam, Zaandam, Veghel, Haarlem, Rijnsburg, Waalwijk)
– Ogólne prace magazynowe (Venlo, Tiel, Deurne, Oostrum, Eindhoven, Oosterhout, Venray…)
…i wiele innych lokalizacji! Daj nam znać gdzie mieszkasz, a na pewno znajdziemy Ci dobrą ofertę!

Oferujemy:

– Dobre stawki godzinowe i wiele dodatków
– Pracę dostępną praktycznie od zaraz!
– Pewne zatrudnienie przy minimum formalności
– Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
– Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
– Aplikację myOTTO z planem pracy i paskami wypłat
– Telefoniczną pomoc 24/7 – Operations Service Center
– Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. Fit@OTTO czy Happy OTTO Wish!

Interesujące? Wystarczy, że wyślesz nam swoją aplikację, a my zrobimy resztę!

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS0000 365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365.
Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszych klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.