ABOUT US

O NAS

Od momentu powstania w 2000 roku, OTTO Work Force stało się największym międzynarodowym dostawcą usług pośrednictwa pracy w Europie, posiadającym biura w HOLANDII, POLSCE, NIEMCZECH, BUŁGARII, RUMUNII, CZECHACH, SŁOWACJI, WĘGRZECH, CHORWACJI, a także UKRAINIE i MOŁDAWII. OTTO wierzy w rynek pracy bez granic i stawia na innowacyjność oraz szacunek dla pracowników międzynarodowych.

Od 2018 r. firma OTTO jest częścią GLOBAL OUTSOURCING GROUP INC. japońskiej agencji zatrudnienia notowanej na giełdzie w Tokio. Outsourcing INC. jest silnie obecny na rynku azjatyckim, w Australii, Europie i Ameryce Południowej. Grupa posiada ponad 30 spółek zależnych w Japonii i 60 na całym świecie, a jej łączne przychody przekraczają 3,5 mld euro rocznie.

Color Icon
MISSION AND VISION

MISJA I WIZJA

OTTO Work Force wierzy w rynek pracy bez granic. Jako lider w dziedzinie rekrutacji międzynarodowej stale poszukujemy nowych rozwiązań, aby optymalnie zaspokajać potrzeby naszych klientów i pracowników.

WE TAKE CARE OF OUR PEOPLE to hasło, które przyświeca nam każdego dnia. Naszym nadrzędnym celem jest troska o naszych pracowników, zarówno stałych, jak i tymczasowych. Nowa wizja strategiczna na lata 2020-2024: "The Happy Employee Journey" oznacza, że OTTO towarzyszy pracownikom przez cały okres ich kariery w naszej organizacji. Zdefiniowanie ścieżki rozwoju pracownika pozwala nam na określenie najważniejszych momentów, począwszy od rekrutacji, poprzez awans, aż po rozwój kariery.

NASZE CERTYFIKATY

Zdajemy sobie sprawę jak ważna jest dla Was jakość świadczonych przez nas usług, dlatego do naszych pracowników i klientów podchodzimy indywidualnie. Stale się rozwijamy, aby móc sprawnie reagować na zmieniające się realia na rynku pracy przy zachowaniu najwyższego poziomu świadczonych usług. Przynależność do wielu stowarzyszeń oraz zdobyte certyfikaty podkreślają nasze starania o najwyższą jakość.

Certificates_ABU Certificates_SNA Certificates_VCA Certificates_GRAYDON Certificates_HR Certificates_PLNL Certificates_BCC
CORPORATE SOCIAL RESPONSIBILITY

SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ BIZNESU

Utrzymywanie równowagi pomiędzy sukcesem ekonomicznym, a społeczną odpowiedzialnością biznesu stanowi fundament funkcjonowania Grupy OTTO. Realizujemy strategię odpowiedzialności społecznej na wielu płaszczyznach. Angażujemy się w przedsięwzięcia społeczne, kulturalne i sportowe. Troszczymy się o osoby potrzebujące pomocy, prowadzimy dialog z pracownikami i klientami oraz inwestujemy we własny rozwój. Na społeczną odpowiedzialność biznesu prowadzonego przez OTTO składają się:
  • usługi wysokiej jakości
  • przestrzeganie zasad etycznych i wartości firmy
  • uczciwa polityka personalna
  • rzetelność w kontaktach z klientami i dostawcami
  • poszanowanie środowiska naturalnego
  • działalność badawcza i edukacyjna w zakresie rynku pracy
  • inicjatywy społeczne i charytatywne